Aiškėja Kretingos komandos sudėtis ateinančiam RKL sezonui

BC Kretinga

Kretingos krepšinio komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, jau pradėjo ruoštis  2019/2020 m. RKL sezonui . Į pirmąją treniruotę komanda susirinko rugpjūčio gale ir pirmąsias savaites skyrė traumų prevencijai bei fiziniam pasirengimui. Tik šią savaitę komanda pradėjo sportuoti salėje bei savaitės gale sužais pirmąsias draugiškas varžybas. Iš viso pasirengimo etape planuojama sužaisti 7-8 draugiškas varžybas. Tiksli RKL sezono pradžia bus nustatyta RKL posėdyje, kuris vyks spalio 2 d. Raseiniuose.

Komplektacijos darbai prasidėjo nuo startinio penketo rinkimo, kuriame išliko žaidėjų branduolys; įžaidėjo pozicijoje Domininkas Matutis, kuris puikiai pakeitė išvykusį Aidą Viskontą; gynėjų pozicijoje lieka Tadas Maželis bei prie komandos jungiasi iš Gargždų SC (NKL) atvykstantis Rokas Šimkevičius, o sunkiojo krašto bei vidurio puolėjų grandį sudarys jau 6-tus metus Kretingai atstovaujantys Linas Jonuška ir Rytis Zabita. Ant suoliuko yra penki kretingiškiai žaidėjai, kurie Kretingai atstovavo ir praeitą sezoną – tai: buvęs Kretingos SM auklėtinis Edgaras Danys (kuris turės dviguba licencija su NKL komanda) bei esami Kretingos SM auklėtiniai Tadas Budrys, Arnas Sabaliauskas, Kornelijus Stonkus ir Ignas Andriuškevičius. Komandos peržiūroje yra praeitą sezoną Klaipėdos LCC atstovavęs žaidėjas Justas Grikštas bei kretingiškiai Eligijus Ruokis, Aurimas Girdenis ir Pijus Daukantas.

Kretingos komandos sudėtis nėra galutinė, ji gali dar pasikeisti. Sekite naujienas ir žinokite apie Kretingos gyvenimą iš arti!

Instagram: bc.kretinga

Facebook: BC Kretinga

Parengė BC Kretinga