A. Viskontas gerino rekordus, o „Kretinga“ pasiekė pergalę Vilniuje

Aidas Viskontas fantastiniu tempu vertė taškus, o „Kretinga“ (9-20) pasiekė pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Kretingos klubas išvykoje 96:83 (21:24, 26:15, 24:25, 25:19) įveikė Vilniaus „Perlą Energiją“ (8-21). A. Viskonto sąskaitoje per 35 minutes buvo 36 taškai (6/11 dvit., 7/10 trit., 3/3 baudų), 4 atkovoti ir 3 perimti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 4 klaidos, blokuotas metimas, 2 pražangos bei 35 naudingumo balai.

35-erių gynėjas pagerino savo „7bet-NKL“ karjeros rezultatyvumo rekordą. Prieš daugiau nei dvejus metus 24 taškus jis buvo įmetęs „Gargždams“. Taip pat veteranas užfiksavo geriausią savo sezono naudingumą. Prieš tai šis skaičius buvo 24 balai. A. Viskontas pagerino ir „7bet-NKL“ karjeros tritaškių rodiklius. Iki šiol jis daugiausiai buvo išmetęs 8 ir pataikęs 5. Gynėjas čempionate rungtyniauja nuo 2018-2019 m. sezono. Vilniaus komandai Adas Šimonis per 29 minutes pelnė 13 taškų (2/6 dvit., 3/7 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Pirmajame kėlinyje virė arši, kova bet vėliau svečiai sugebėjo perimti iniciatyvą. Kretingiškiai suvertė 11 taškų be atsako ir įgijo dviženklį pranašumą (34:24). Iki pertraukos pavyko išlaikyti panašią persvarą (47:39). Trečiajame kėlinyje vilniečiai grąžino intrigą, kai prisiartino iki 3 taškų (61:64). Tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė Kretingos ekipa, kuri lemiamame ketvirtyje įgijo rekordinį 14 taškų pranašumą ir nužingsniavo pergalės link.

„Perlas Energija“: Andreas Kalogiros 15 (6/9 dvit., 7 atk. kam., 5 kld.), Rokas Jocius 14 (7/10 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.), Adas Šimonis 13 (3/7 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Erikas Jermolajevas 12 (3/7 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam.), Modestas Babraitis 10 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Gytis Valickas 9.

„Kretinga“: Aidas Viskontas 34 (6/11 dvit., 7/10 trit., 3 per. kam., 4 kld., 33 naud.), Ignas Daukšys 15 (3/5 trit., 7 atk. kam.), Domininkas Matutis (2/7 trit., 6/7 baud., 5 rez. perd.) ir Eimantas Žilius (4/10 dvit.) po 12, Spenseris Mitchellas 8 (4/7 dvit.), Rytis Zabita 7 (6 atk. kam.).