1 ture A pogrupyje – Viruso ir Eko vandenų pergalės

2016 m. liepos 13 d. Kretingos centriniame stadione varžybas pradėjo A pogrupio komandos. Pirmosiose varžybose susitiko „Viruso“ ir Arimanto krepšininkai komandos, o antrose varžybose susitiko „Bikap“ ir „Eko vandenų“ komandos.

13709491_1153532748003532_883038098_o

Pirmosiose varžybose susitiko praeitų metų A taurės vicečempionai „Viruso“ krepšininkai, prieš debiutuojančią Arimanto krepšininkų komanda. Varžybos prasidėjo 12-2 „Viruso“ komandos naudai, bet tada jaunieji krepšininkai nepasidavė ir neleido varžovams pabėgti toliau ir po pirmo kėlinio 18-11 pirmavo „Viruso“ komanda. Pirmajame kėlinyje nesustabdomai žaidė Arvydas Bružas („Virusas“), kuris įmetė net 10 taškų. Antrajame kėlinyje jauniesiems Arimanto krepšininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus ir antrąjį kėlinį pralaimėjo 18-10 bei po dviejų kėlinių „Viruso“ krepšininkai pirmavo 36-21. Trečiame kėlinyje „Viruso“ komanda šiek tiek atsipalaidavo, darė daug kvailų klaidų ir tuo pasinaudojo Arimanto krepšininkai, kurie trečią kėlinį laimėjo 13-17. Ketvirtasis kėlinys priklausė „Viruso“ komandai, kurie jį laimėjo 18-8 ir lengvai šventė pirmąją pergalę.

„Virusas” 67 – 46 Arimanto krepšininkai
Rezultatyviausi „Viruso“ žaidėjai: Aurimas Urbonas – 30 tšk., Arvydas Bružas – 19 tšk., Nerijus Strazdauskas – 9 tšk., Mindaugas Šližius – 5 tšk., Jonas Leščiauskas – 4 tšk.
Rezultatyviausi Arimanto krepšininkai žaidėjai: Kornelijus Stonkus – 12 tšk., Simas Endriekus – 11 tšk., Mantas Lieškūnas – 8 tšk., Evaldas Paulauskas – 7 tšk., Žanas Gedrimas – 6 tšk., Deividas Baranauskas – 2 tšk.

Antrose varžybose susitiko „Eko vandenų“ ir „Bikap“ komandos ir nuo pat rungtynių pradžios prasidėjo įtempta bei lygi dvikova. Po pirmojo kėlinio 14-13 pirmavo „Eko vandenų“ komanda, o antrąjį kėlinį 14-13 jau laimėjo „Bikap“ komanda ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (27-27). „Bikap“ komanda į priekį vedė Aurimas Girdenis, kuris jau po dviejų kėlinių buvo surinkęs 11 taškų. Trečiame kėlinyje įvyko rungtynių lūžis, kai „Eko vandenų“ komandos žaidėjas Mantas Aukselis įmeta 11 taškų ir komanda kėlinį laimi 21-9. Ketvirtajame kėlinyje „Bikap“ komanda dar bandė grįžti į varžybas ir pasivyti varžovus, bet „Eko vandenų“ komandos žaidėjai lengvai išsaugojo turėtą pranašumą ir šventė pergalę.

„Eko vandenys” 59 – 52 „Bikap”
Rezultatyviausi „Eko vandenys“ žaidėjai: Mantas Aukselis – 16 tšk., Aivaras Bražinskas ir Mantas Valčiukas po 15 tšk., Žygimantas Poškus – 7 tšk., Eimantas Stonkus – 3 tšk.
Rezultatyviausi „Bikap“ žaidėjai: Aurimas Girdenis – 19 tšk., Andrius Razma ir Artūras Girdenis po 8 tšk., Marius Gedvilas – 7 tšk., Julius Paulauskas – 5 tšk., Sigitas Airutis – 3 tšk., Mindaugas Reinikis ir Edvinas Patamsis po 1 tšk.